Kabel ProAV Professional DVI-D SLAC (Super Low Attenuation Cable) M/M 15.00 m

Producent: PROAV
Cena netto:
Cena brutto:
788.00
PLN

Najwyższej jakość kabel DVI-D M - DVI-D M SLAC (Super Long Attenuation Cable) o długości 15m, Na skutek potrzeb wysokiej przepustowości dla przesyłania nieskompesowanego sygnału video w najwyższej możliwej jakości stworzono kable w technologii SLAC - Super Low Attenuation Cable, oparte na najwyższej klasie miedzi, oraz materiału użytego do ekranowania przewodu.

Jeżeli zależy Ci na uzyskaniu najwyższej możliwej jakości, urządzenie projekcyjne jest w stosunkowo dużej odległości od źródła sygnału, w pomieszczeniu znajdują się urządzenia mogące mieć wpływ na emisję zakłóceń elektromagnetycznych, to jest to zdecydowanie przewód który należy wybrać.

Maksymalne obsługiwane rozdzielczości dla kabli single link:

60Hz LCD 1920 x 1080 (HDTV)
75Hz CRT 1280 x 1024 (SXGA)
85Hz CRT 1280 x 1024 (SXGA)

Informacje dodatkowe:

Maksymalne obsługiwane rozdzielczości dla kabli Dual Link (podłączenie podwójne - dwa transmitery)

60Hz LCD 2048 x 1536 (QXGA)
75Hz CRT 2048 x 1526 (QXGA)
85Hz CRT 1920 x 1080 (HDTV)

Większość aktualnie produkowanego sprzętu obsługuje połączenia pojedyncze (Single Link).
Można używać kabli Single Link jeżeli urządzenie odbierające sygnał (monitor, projektor etc) posiada wtyk Single link (18+1) czy Dual link (24+1), natomiast nie można używać kabli Dual link kiedy urządzenia posiada gniazdo Single Link (18+1).


Istnieje również możliwość zamówienia przewodu w wersji M-F (męsko-żeński)


Cechy produktu

Długość kabla [m]: 15
Typ połączenia: DVI