Sprzęt projekcyjny
Oprogramowanie do tablic interaktywnych
Oprogramowanie do tablic interaktywnych dla klas 1-3 gimnazjum biologia.
Program komputerowy składający się z kilkudziesięciu plansz interaktywnych. Zawarte w nim treści edukacyjne zostały przygotowane zgodnie z podstawą programową do nauczania biologii w gimnazjum.
Plansze interaktywne 2.0 – gimnazjum – BIOLOGIA to program komputerowy składający się z kilkudziesięciu plansz interaktywnych. Zawarte w nim treści edukacyjne zostały przygotowane zgodnie z podstawą programową do nauczania BIOLOGII w gimnazjum.
Zakres materiału podzielono na następujące działy: Anatomia człowieka, Botanika, Cytologia, Ekologia, Fizjologia, Genetyka, Histologia, Zoologia i Zdrowie.
Plansze składają się z animacji, dźwiękowych komentarzy oraz z testów. Towarzyszą im także dodatkowe narzędzia multimedialne. Dopisywanie komentarzy, możliwość podkreślania wybranych treści oraz zaznaczania lub zakrywania dowolnych elementów znajdujących się na planszy, umożliwia nauczycielowi przeprowadzenie ciekawej i interaktywnej lekcji. Do pakietu dołączony jest opis poszczególnych tematów lekcji, przy których plansza może stanowić pomoc dla nauczyciela. Narzędzie testowe, zawiera około 150 pytań jednokrotnego wyboru i pozwala na jednoczesne rozwiązywanie testu przez całą klasę.
Program jest przeznaczony przede wszystkim do użytku w szkole, gdzie może stanowić ciekawą pomoc dydaktyczną dla nauczycieli do przeprowadzenia zajęć lekcyjnych.
Zalecane jest wyświetlanie zawartości plansz przy wykorzystaniu projektora multimedialnego oraz tablicy interaktywnej.
Wymagania systemowe:
* Procesor Pentium III, 1,4 GHz lub lepszy
* 512 MB RAM (zalecane 1 GB)
* karta graficzna rozdzielczość minimalna 800 x 600
* karta dźwiękowa zgodna z soundblaster
* system operacyjny Win 2000 / XP / Vista / Windows 7
* 300 MB wolnego miejsca na dysku
* CD-ROM x 32
Licencja jednostanowiskowa
| Prezenter reklamowy ścienny na ulotki Alba DDTECGM szary lub srebrny | Cena brutto: 270.00 PLN |
| Debinder do bindownicy ImpressBind 280 | Cena brutto: 200.00 PLN |
| Lampa do Toshiba TDP T3/S3 | Cena brutto: 2394.00 PLN |
| Ekran elektryczny Projecta Elpro Electrol 240x183 cm | Cena brutto: 5253.00 PLN |
| Ekran ścienny Projecta SlimScreen 200x200 cm | Cena brutto: 514.00 PLN |
Dział projekcyjny:
22 848 15 01
Dział prezentacyjny
i biurowy:
22 852 25 71
Email:
biuro@abcprezentacji.pl
Zaloguj się lub zarejestruj, aby dokonać zakupów w naszym sklepie oraz uzyskać dostęp do historii zamówień edycji swoich danych.
