Nowe projektory Benq już dostępne
17.05.2023

Nowe projektory Benq już dostępne

Benq jest jednym z wiodących producentów sprzętu prezentacyjnego tj. projektorów, wyświetlaczy wielkoformatowych, monitorów interaktywnych oraz urządzeń do prezentacji bezprzewodowej.
 

Wprowadziliśmy do oferty cztery modele projektorów Benq do prezentacji z serii Smart. Projektory te charakteryzują się ciekawą funkcjonalnością tj. wbudowanym systemem operacyjnym. Trzy z nich mają wbudowany system Android, jeden jest wyposażony fabrycznie w system Windows 11 IoT Enterprise.
 

Projektory wyposażone w Androida to EW600, EH600 i EW800ST. Modele te różnią się od siebie głównie rozdzielczością. EW600 i EW800ST mają rozdzielczość wxga, BenQ EH600 charakteryzuje się rozdzielczością full hd. Model EW800ST dodatkowo wyposażony jest w obiektyw krótkoogniskowy. Wbudowany w projektory system Android umożliwia korzystanie z nich bez użycia zewnętrznego komputera. Za pomocą wbudowanych w projektor aplikacji możemy przeglądać internet, odtwarzać pliki  MS Office. Możemy również połączyć projektor z dowolnym urządzeniem mobilnym i wyświetlać prezentacje bezprzewodowo. Dodatkowo za pomocą aplikacji Smart Control możemy sterować projektorem i aplikacjami w nim zainstalowanymi za pomocą naszego smartfona.


 

Projektor Benq EH620 jest wyposażony fabrycznie w system Windows 11 IoT, dzięki czemu jest doskonałym narzędziem dla firm przeznaczonym do mniejszych sal konferencyjnych. Urządzenia ma preinstalowane najpopularniejsze aplikacje biznesowe do wideokonferencji typu Google Met, Skype, Zoom czy TeamViewer Meeting, dzięki czemu bez dodatkowego komputera po podłączeniu kamery i mikrofonu możemy przeprowadzać spotkania online. Projektor ma również wbudowaną możliwość wyświetlania treści bezprzewodowo z urządzeń mobilnych za pomocą funkcji Miracast, Google Cast i Benq InstaShare.
W razie pytań odnośnie produktów zachęcamy do zapoznania się z Bazą Wiedzy, lub kontaktu z naszymi handlowcami, którzy chętnie udzielą informacji i przygotują dla Państwa ofertę.

kontakt telefoniczny:
22 848 15 01, 22 852 25 71, 22 853 03 37, 22 853 41 29


kontakt e-mail: biuro@abcprezentacji.pl