Ekrany ramowe Adeo, czyli idealne kino w domu
19.11.2023

Ekrany ramowe Adeo, czyli idealne kino w domu

Adeo Screen to jeden z najprężniej działających producentów ekranów w Polsce. Firma ta ma w swojej ofercie ekrany dedykowane na rynek konsumencki jak i produkty przeznaczone na rynek profesjonalny. W szerokiej ofercie producenta znajdują się ekrany elektryczne i ramowe. Dedykowane do kina domowego ekrany ramowe tego producenta to modele Plano, Prestige oraz FrameLess.
 

Adeo Plano to podstawowy model ekranu do kina domowego. Rama w tym ekranie wykonana jest z aluminium które jest malowane proszkowo na kolor czarny, może być również pokryta opcjonalnie czarnym aksamitem. Ekrany Plano mogą być wyprodukowane w formatach: 4:3, 16:10, 16:9, 21:9 i 2.40. W ekranie możemy zastosować różne powierzchnie projekcyjne począwszy od Vision White poprzez materiały dedykowane do kina domowego z serii Reference. Ekrany Plano dostępne są w różnych rozmiarach, od 180 cm do 300 cm szerokości. Ekran ten może być również wyprodukowany w wersji zakrzywionej- Plano Curved.
 

Adeo Prestige to kolejny model ekranu ramowego Adeo. Ekran ten charakteryzuje się ultra smukłą ramką o szerokości 10 mm, oraz sprężynowym systemem montażowym, który zapewnia prawidłowe napięcie materiału. Ekran dostępny jest w różnych formatach i rozmiarach, od 200 do 400 cm szerokości. Ramka w kranie może być również pokryta opcjonalnie czarnym aksamitem. Do ekranu można również zakupić opcjonalny zestaw LED do podświetlenia ramy ekranu na wybrany kolor podczas projekcji.

 

ekran adeo do kina domowego
 

Ostatnim ekranem ramowym z oferty producenta, który możemy zastosować w kinie domowym jest Adeo FrameLess. Jest to ekran w którym rama pokryta jest materiałem projekcyjnym. Dzięki temu mamy wrażenie, że ekran ten po zamontowaniu na ścianie tworzy z nią jedną powierzchnię. Ekran dostępny jest w różnych formatach i rozmiarach i może mieć nawet 700 cm szerokości. W ekranie możemy zastosować różne powierzchnie projekcyjne począwszy od Vision White poprzez materiały dedykowane do kina domowego z serii Reference. Ekran ten może być również wyprodukowany w wersji zakrzywionej- FrameLess Curved.

Ekrany ramowe Adeo Screen to idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy poszukują eleganckiego i funkcjonalnego ekranu projekcyjnego. Oczywiście ekran to nie wszystko, do ekranu musimy dokupić odpowiedni projektor.

 

ekrany adeo kino domowe jak wybrac

 

Do ekranów ramowych marki Adeo możemy polecić poniższe projektory laserowe marki Optoma. W tej chwili są one sprzedawane w promocji z bonem sklepów Sephora/ Douglas o wartości 200 PLN

 

Optoma UHZ50 4K to laserowy projektor do kina domowego. Wysoka jasność 3000 lumenów oraz imponujący kontrast 2 500 000 :1 sprawia że jest to idealny model dla klientów poszukując modelu laserowego w przystępnej cenie. Oczywiście projektor wyświetla obraz w rozdzielczości 4K. Projektor ma wbudowany dostęp do wybranych aplikacji typu Netflix, YouTube czy Spotify.

 

Optoma UHZ45 to laserowy projektor do kina domowego, wyświetlający obraz w rozdzielczości 4k. Wysoka jasność 3800 lumenów oraz duży kontrast 2 000 000 :1 sprawia, że jest to idealny model dla klientów poszukując modelu laserowego w przystępnej cenie.
W razie pytań odnośnie produktów zachęcamy do zapoznania się z Bazą Wiedzy, lub kontaktu z naszymi handlowcami, którzy chętnie udzielą informacji i przygotują dla Państwa ofertę.

kontakt telefoniczny:
22 848 15 01, 22 852 25 71, 22 853 03 37, 22 853 41 29


kontakt e-mail: biuro@abcprezentacji.pl