Interaktywny system do głosowania Echo360
12.10.2023

Interaktywny system do głosowania Echo360

Echo360 (dawniej Turnig Technologies) jest producentem systemów do głosowań. To rozwiązanie w postaci pilotów lub wirtualnych pilotów do udzielania odpowiedzi. System umożliwia przygotowywanie, przeprowadzanie i analizę wyników z testów, ankiet czy głosowań.
 

Echo360 oferuje użytkownikom kilka rozwiązań, które różnią się między sobą funkcjonalnościami. Najpopularniejsze są piloty dedykowane do udzielania odpowiedzi. Dla miłośników telefonów i tabletów dostępna jest specjalna aplikacja, a osoby korzystające z komputerów mogą udzielać odpowiedzi za pomocą przeglądarek internetowych. Z tych różnych rozwiązań można korzystać jednocześnie podczas spotkań, narad czy szkoleń, łatwo łącząc je ze sobą w jeden spójny system. Echo360 doskonale sprawdza się również w szkołach. System do głosowania pozwala nauczycielom korzystać z nowoczesnych interaktywnych metod polegających na wykorzystaniu pilotów do odpowiedzi, umożliwiając w ten sposób aktywny udział w lekcji wszystkim uczniom.
 

Najpopularniejsze piloty do głosownia to TT ResponseCard LT oraz TT ResponseCard RF LCD.

 

interaktywne systemy głosowania

 

ResponseCard LT
 

Kompaktowy pilot do odpowiedzi, testów i głosowań. Posiada 5 klawiszy umożliwiających udzielanie odpowiedzi na pytania jednokrotnego wyboru, wielokrotnego wyboru, prawda/fałsz i tak/nie. Działa w technologii radiowej o zasięgu do 60 m. Pilot do odpowiedzi ResponseCard LT posiada diodę, która sygnalizuje odebranie odpowiedzi przez system. Korzysta z technologii radiowej do przesyłania odpowiedzi do komputera prowadzącego, dzięki czemu pilot i odbiornik nie muszą być w polu wzajemnego widzenia. Jest to również narzędzie, które doskonale sprawdza się na radach pedagogicznych, spotkaniach z rodzicami, do ankietowania, a także na szkoleniach. Dzięki pilotom do odpowiedzi można błyskawicznie przeprowadzić: głosowanie, test, ankietę i zaoszczędzić czas, który trzeba przeznaczyć na czasochłonne sprawdzanie testów oraz podliczanie punktów i wystawianie ocen.

 

piloty do głosowania echo
 

ResponseCard RF LCD
 

To pilot do odpowiedzi wielkości karty kredytowej z 10-cioma przyciskami. Działa w technologii radiowej o zasięgu do 60 m. To jeden z prostszych pilotów do udzielania odpowiedzi. Sprawdzi się w młodszych klasach i tam, gdzie wystarczy zadawanie pytań jednokrotnego lub wielokrotnego wyboru. Wyposażony jest w ekran LCD, dzięki któremu użytkownik może zobaczyć: wprowadzaną odpowiedź, kanał, na którym pracuje pilot oraz poziom naładowania baterii. Wymienione wyżej piloty do odpowiedzi można kupować pojedynczo lub w zestawach. Należy również pamiętać o zakupie odbiornika. W skład zestawu wchodzą  piloty, walizka do przechowywania i transportu pilotów oraz oprogramowanie.

Zapraszamy do kontaktu z naszymi handlowcami.
W razie pytań odnośnie produktów zachęcamy do zapoznania się z Bazą Wiedzy, lub kontaktu z naszymi handlowcami, którzy chętnie udzielą informacji i przygotują dla Państwa ofertę.

kontakt telefoniczny:
22 848 15 01, 22 852 25 71, 22 853 03 37, 22 853 41 29


kontakt e-mail: biuro@abcprezentacji.pl