Monitor interaktywny Avtek Connect TS8 z androidem 13
05.02.2024

Monitor interaktywny Avtek Connect TS8  z androidem 13

W naszej ofercie dostępny jest już najnowszy, flagowy monitor interaktywny marki AVTEK z serii TS8 Connect. Wydajne podzespoły, 8GB RAM i 64GB ROM, 4 głośniki o łącznej mocy 52W w połączeniu z nowoczesnym systemem operacyjnym Android 13 oraz szeregiem uniwersalnych portów w tym USB-C oraz DisplayPort oraz możliwością zdalnego podłączenia urządzeń takich jak laptop czy smartphone sprawiają, że TS 8 Connect jest wszystkim czego potrzebujesz w swojej sali konferencyjnej lub klasie.
 

Najwyższa wydajność

Monitor interaktywny Avtek TS 8 Connect wyposażony jest w system operacyjny Android 13 i ultraszybki 8-rdzeniowy procesor, który gwarantuje bezbłędną obsługę konferencji, lekcji czy wykładów.
 

Łączność bez wysiłku
Złącze typu C zapewnia natychmiastowy dostęp do wszystkich podłączonych urządzeń. Podłącz tylko jeden kabel i połącz się z kamerami internetowymi, mikrofonami, głośnikami, pamięciami flash USB
i sieciami przewodowymi.

 

monitor do szkoły
 

Technologia inteligentnego ekranu dotykowego

Inteligentne funkcje pisania na ekranie dotykowym pozwalają na naturalne i precyzyjne wyrażanie treści. Zaawansowane funkcje, takie jak niezauważalne opóźnienie, czułość na nacisk i obsługa odrzucania przypadkowych dotknięć zapewniają, że pisanie jest bardziej intuicyjne i naturalne niż kiedykolwiek wcześniej.
 

Mikrofon – 8 kierunków

Przełomowy mikrofon 8-Array o ośmiu kierunkach, które zapewniają niezrównaną czystość dźwięku w każdych warunkach. Jego zaawansowana technologia pozwala na wyraźne i dokładne odbieranie dźwięku z różnych kierunków, co czyni go idealnym do profesjonalnych nagrań, konferencji online i wieloosobowych rozmów. Jego wyjątkowa konstrukcja gwarantuje, że każde słowo będzie słyszalne z krystaliczną jasnością.

Monitory Avtek TS8 Connect dostępne są w rozmiarach 75” oraz 86”.
W razie pytań odnośnie produktów zachęcamy do zapoznania się z Bazą Wiedzy, lub kontaktu z naszymi handlowcami, którzy chętnie udzielą informacji i przygotują dla Państwa ofertę.

kontakt telefoniczny:
22 848 15 01, 22 852 25 71, 22 853 03 37, 22 853 41 29


kontakt e-mail: biuro@abcprezentacji.pl