Nowe serie monitorów BenQ dla edukacji i biznesu - sprawdź !
22.05.2023

Nowe serie monitorów BenQ dla edukacji i biznesu - sprawdź !

Monitory interaktywne BenQ zostały zaprojektowane tak, aby wykorzystać dynamiczne możliwości nowoczesnej sali lekcyjnej czy konferencyjnej  i pomóc  w zbudowaniu kreatywnego środowiska. Monitory interaktywne BenQ to początek nieskończonych możliwości.
 

Monitory interaktywne dla edukacji
 

Seria RM oraz RE zostały zoptymalizowane tak, aby miały najbardziej przyjazny interfejs użytkownika i rozwiązania gotowe do pracy w klasie, na uczelni czy szkole językowej.
 

Ekran monitorów BenQ, który posiada powłokę antybakteryjną jest wzmocniony przez wielowarstwową powłokę nietoksycznego, trwałego nano-srebra jonowego, które zabija większość zarazków gromadzących się na powierzchni ekranu i zapobiega zakażeniom krzyżowym lub epidemii w klasach. Właściwości antybakteryjne srebra jonowego pozostają skuteczne nawet po dokładnym czyszczeniu lub długim okresie użytkowania, a rozwiązanie Smart Eye-Care zapewnia ochronę wzroku użytkowników.

 

Monitory interaktywne BenQ zostały wyposażone w intuicyjne oprogramowanie EZWrite 6, które umożliwia korzystanie z różnych multimediów  takich jak pliki PDF i obrazy  z interaktywnymi narzędziami i szablonami, które sprawiają, że nauczanie jest wygodniejsze, a zajęcia przyjemniejsze. Sesje utworzone w EZWrite 6 mogą być przechowywane w chmurze i dostępne na dowolnym urządzeniu. Dzięki EZWrite 6 możemy korzystać z innych wbudowanych funkcji, takich jak kalkulator, minutnik i podzielony ekran, który dzieli ekran na sekcje za pomocą własnego zestawu narzędzi.

 

Monitory z serii BenQ RE

Monitor BenQ  RE 6503 65”
Monitor BenQ RE 7503 75”
Monitor BenQ RP 8603 86”


 

Monitory z serii BenQ RM

Monitor BenQ RM6503 65”
Monitor BenQ RM7503 75”
Monitor NenQ RM8603 86”
 


Monitory interaktywne dla biznesu
 

Seria BenQ PRO RP to korporacyjny monitor interaktywny, który został wyposażony DuoBoard czy BenQ Launcher.

DuoBoard wspiera zarządzanie wieloma kontami poprzez technologię NFC, która umożliwia użytkownikom bezpośredni dostęp i zarządzanie osobistym ustawianiem systemu, dyskiem sieciowym i przestrzenią dyskową w chmurze, taką jak Google Drive i Dropbox, poprzez zwykłe skanowanie zaprojektowanych przez BenQ kart NFC bez konieczności wprowadzania hasła. DuoBoard znajduje się w najważniejszych aplikacjach konferencyjnych, takich jak Zoom, Cisco Webex i Microsoft Teams.
 

BenQ Launcher umożliwia pracownikom rozpoczęcie korzystania z tablicy EZWrite i dostęp do różnych wejść za jednym dotknięciem — bez logowania się do swoich kont. Dodatkowo BenQ Launcher jest wyposażony w przełącznik zadań umożliwiający użytkownikom łatwe przełączanie pomiędzy ostatnimi aplikacjami i źródłami sygnału wejściowego.

 

Opracowane z myślą o współpracy na spotkaniach biznesowych rozwiązanie InstaShare obsługuje dwukierunkowe dublowanie zawartości między monitorami interaktywnymi i urządzeniami mobilnymi, w tym smartfonami, tabletami i laptopami tak w jednej sali, jak i na większą odległość. Dzięki możliwości jednoczesnej obsługi 4 ekranów uczestników z synchronizowanymi dyskusjami InstaShare zapewnia natychmiastowy i doskonały interfejs dla obu stron. W zakresie zarządzania spotkaniem InstaShare oferuje centralny system, który reguluje liczbę uczestników i dubluje zawartość, aby spotkania przebiegały płynnie.
 

Monitory z serii BenQ PRO RP

Monitory BenQ RP6503 65” 
Monitory BenQRP7503 75” 
Monitory BenQ RP8603 86” 
 
W razie pytań odnośnie produktów zachęcamy do zapoznania się z Bazą Wiedzy, lub kontaktu z naszymi handlowcami, którzy chętnie udzielą informacji i przygotują dla Państwa ofertę.

kontakt telefoniczny:
22 848 15 01, 22 852 25 71, 22 853 03 37, 22 853 41 29


kontakt e-mail: biuro@abcprezentacji.pl